Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

DE
Have any Questions? +01 123 444 555

Ansprechpartner

Wir sind für Sie da!

Klaus Bräuer

Geschäftsführer

Telefon: 0271 35987-0
k.braeuer@hennche.de

Stefan Hintz

Betriebsleiter / Prokurist

Telefon: 0271 35987-0
s.hintz@hennche.de

Christian Pilz

Verkauf Großhandel (Außendienst)

Telefon: 0271 35987-19
Mobil: 0171 7461081
c.pilz@hennche.de

Claudia Müller-Gerlach

Verkauf Großhandel (Innendienst)

Telefon: 0271 35987-0
vertrieb@hennche.de

Monika Müller

Buchhaltung / Personalwesen

Telefon: 0271 35987-16
m.mueller@hennche.de

Monika Schmidt

Organisation, Marketing

Telefon: 0271 35987-14
m.schmidt@hennche.de

Julia Naumann

Bürokauffrau / Verkauf (Innendienst)

Telefon: 0271 35987-12
j.naumann@hennche.de

Nina Bräuer

Finanzbuchhaltung

Telefon: 0271 35987-15
n.braeuer@hennche.de

Silke Lahr-Brücher

Filialbetreuung

Telefon: 0271 35987-17
s.lahr@hennche.de

Michelle Arndt

Auszubildende

Telefon: 0271 35987-0
m.arndt@hennche.de

Andrea Haas

Bürokauffrau

Telefon: 0271/35987-18
info@hennche.de